If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhaleny dvě nové LEGO hry

Úžasňákovi a zlosyni.

Tohle období roku máme všichni rádi. S odhalením řady velkých her jsou postupně zažehnány obavy, že by letošní rok byl chudší než ten předešlý a release-list se tak pomalu zaplňuje.

Magazín ComicBook dnes zjistil od zdrojů blízkých Warner Bros, že se prý na 2018 chystají dvě nové licencované hry ze snad nekonečné série LEGO (Alza.cz). Zatím nebyly oficiálně ohlášeny, ale jejich vznik je velmi pravděpodobný.

Tou první má být LEGO Incredibles 2, tedy herní adaptace stejnojmenného filmu s Úžasňákovými, která bude mít celosvětovou premiéru v polovině června.

Detaily v tuto chvíli nejsou k dispozici, asi však není těžké si představit, o čem asi tak hratelnost bude pojednávat. I s přihlédnutím k faktu, že první díl filmu se hry nedočkal, takže by dávalo smysl trochu si jeho děj připomenout, aby se člověk zorientoval v příběhu, který má u dvojky navázat na předchůdce.

Je to už poněkolikáté, co o herních Úžasňákových slyšíme - následuje to únik z loňského léta o nových stavebnicích s touto tématikou, které byly tehdy plánovány na květen a měly souviset i s hrou dle díla Pixaru.

Druhá nově odkrytá LEGO hra patrně bude pro starší publikum, má se totiž točit okolo všemožných zlosynů z DC Comics univerza. Názvem by mělo být buď LEGO DC Villains nebo LEGO DC Supervillains.

Z kostiček v ní najdete tak věhlasné postavy, jako Harley Quinn, The Joker či Lex Luthor. Vývojářem pochopitelně nemůže být nikdo jiný než zkušení TT Games, kteří se o tyto hry starají už od 2004. Datum vydání v tomto případě neznáme, lze tipovat tradiční září.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments