If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odkrytí Need for Speed: Out of the Law?

Fanstránky rozjely spekulaci.

Že další díl série Need for Speed chystají vývojáři z Criterionu se ví už dlouho, ale v jeho takto brzké odhalení patrně nedoufali ani ti nejzarytější fanoušci série. Podle věrohodných informací jedné ruské fanstránky (thx jejich českým kolegům) se tyto závody budou jmenovat Need for Speed: Out of the Law.

Bližší podrobnosti o nich prý pochází od betatesterů: námětem hry bude opět pouliční závodění, tentokrát už ne v drahých autech, nýbrž jen "obyčejných" modelech jako Mazda MX-5, Nissan Skyline R32 a - pozor - nově také v motocyklech. Je velmi pravděpodobné, že si zajezdíte také v SUV.

Na každý jednotlivý vůz prý půjde umístit vlastní registrační značku, např. s nálepkou "vinen" (guilty) jako na obrázku Nissanu. Hra se má odehrávat ve fiktivním městě Sun-Bay, modelovaném podle skutečného amerického San Francisca.

Vedle pravidelného střídání dne a noci se tu má proměňovat i počasí. Velikost jednotlivých map o trochu předčí Undercover a jak napovídá název, chybět u toho samozřejmě nebude policie. Ta bude nově řídit i neoznačená vozidla a dost možná i motocyklové hlídky. Sice to všechno pořád mohou být výmysly, ale jako další díl téhle závodní série by to nemuselo být špatné, co říkáte?

AKTUALIZACE - vše je podle Criterionu podvrh.

Comments