If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odkrytí nových Spec Ops?

Unikl krásný trailer z Dubaje za pouštní bouře.

Na internet unikl teaser trailer na nějakou novou střílečku od 2K Games. Patrně bude vojenského charakteru a podle všeho ji její tvůrci zasadí do Dubaje. Ve videu padne zmínka o nějaké katastrofálně nepovedené evakuaci obyvatelstva, písečné bouři a "nepřátelské přesile, kterou nešlo ustát".

Mezi tím vším zmatkem, opuštěnými auty a zničenými mrakodrapy chodí příslušníci nějakých vojenských jednotek a potkávají místní obyvatele, oběšené na lampách. Podobnost s Dubajem jinak potvrzuje to, že ve videu lze zahlédnout modely novodobých ikon města neboli budov Burj Al Arab a Burj Dubaj.

Podle kolegů ze serveru 1UP má jít konkrétně o novou střílečku ze starší série Spec-Ops, zaměřující se na práci zvláštních elitních jednotek. Ve své době například jen na první Playstation vyšla hned čtveřice dílů Spec-Ops v taktickém duchu. O tom, že 2K hodlají zapomenutou značku oživit, již před časem spekulovalo červencové číslo časopisu EGM.

Podle redaktorů má být video jen úryvkem z delšího CGI filmečku, který byl ještě do včerejšího večera k vidění na televizním webu Adland. Ten ale záběry patrně na přání vydavatele rychle stáhl. Což věští akorát to, že jsme na dobré stopě... Více se dozvíme nejpozději 12. prosince na vyhlášení Spike TV VideoGame Awards.

Comments