If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odměna za věrnost sérii Zaklínač už i u digitálky v ČR

Comgad trojku nabízí za cenu od 895 Kč.

Když Cenega dříve vyfoukla Comgadu lukrativní práva na vydání krabicovky Zaklínač 3 v České republice, ten se s tím nesmířil a vedle obstarání lokalizace hry vrací úder alespoň oklikou. Nějak takhle by se dalo interpretovat včerejší oznámení Comgadu, které přišlo pouhé dva dny po rozjetí velmi podobné nabídky obchodu Muve spojeného s Cenegou.

"Nejznámější zabiják příšer se díky svému šermířskému umu probojoval do digitální nabídky Comgadu a přinesl si s sebou hned několik zajímavých trofejí," nazval to distributor v tiskové zprávě.

Každý, kdo vlastní první a druhý díl Zaklínače, může si ho nově zaregistrovat na jiné domácí digitální distribuci Click2Play a získat tak očekávanou trojku za pouhých 895 Kč.

Ćili stejné zvýhodnění, jaké už déle existuje na polském GOG za 32 eur (při aktuálním kurzu 886 Kč) - i s těmi všemi dárky navíc, které dostanete hned, např. Neverwinter Nights či digitálním tématickým obsahem.

Pokud minulé díly nevlastníte, dělá běžná cena Zaklínače 3 na C2P 995 Kč, tedy o symbolické čtyři koruny méně než na konkurenčním Muve, aby to Comgad mohl nazvat jako "nejlepší předobjednávku". Za registraci každého z minulých dvou dílů se pak o 50 Kč sníží.

Cenegu to ale nějak extra trápit nemusí, protože se vše týká jen PC verze, ale český trh krabicovek se postupně mění v prospěch konzolových verzí.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments