If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odpolední videa: Styx, Arma 3 APEX, Syberia 3

Od goblina po Pacifik.

Shards of Darkness bude nástupcem stealth akce Master of Shadows a čerstvý E3 trailer předvádí přechod na Unreal Engine 4, hlavního hrdinu goblina a z každého záběru je patrné, že pokračování mělo mnohem vyšší rozpočet než minule. Focus Home Interactive dalšího Styxe vydají ještě letos na všech platformách (Alza.cz):

Kreativní šéf Jay Crowe a bývalý herní redaktor Petr Kolář hovoří v mimořádně povedeném desetiminutovém vývojářském deníčku o datadisku APEX. Konkrétně o zasazení do jižního Pacifiku (jak poprvé v sérii Arma zkusili udělat opravdovou džungli), o frakcích, zbraních, nových dopravních prostředcích či fungování kooperativní kampaně. Jejich cílem je, aby šlo o nejlepší titul (release) ve vojenské sérii Arma (Alza.cz)

V druhém deníčku o adventuře Syberia 3 (Alza.cz) navštívíme pracovnu slavného autora série a kreslíře Benoita Sokala, který vypráví, kterak u každého dílu potkává nové spolupracovníky a musí jim vysvětlit svou vizi, protože každá hra je výsledkem týmové práce. Dozvíte se něco o příběhu i o návratu známého skladatele Irona Zura, který má na kontě i hudbu do Fallout 4 či Prince of Persia.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments