If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Očekáváme... Druhý trailer z GTA 5

Najdete ho zde po dnešní 17. hodině.

O událost tohoto týdne bude s vypuštěním Black Ops 2 soupeřit těžký kalibr a to druhý oficiální trailer z Grand Theft Auto 5. Stane se tak téměř přesně rok po debutu úvodního traileru, který vyvolal mnoho reakcí i předělávek.

Rockstar slíbil uvolnění toho zbrusu nového na dnes, 14. listopadu, přesně 17:00 středoevropského času. Ihned poté si ho zde budete moci pustit. Eventuálně na tomto linku na homepage, která je však přetížená již teď.

Druhý trailer je lokálně zde

Snažili jsme se ho sehnat s náskokem, stejně jako se to děje u většiny jiných takových videí, ale nikomu ze sítě EG se to nepovedlo. Rockstar zkrátka musí být výjimečný a samozřejmě se také bojí úniků.

Avšak stejně by nebylo o co stát, protože v minulosti nám Rockstar po složitém podepsání a odfaxování přísné NDA smlouvy vždy předem poslal jen zaheslovaný archiv a necracknutelně dlouhé heslo k němu poskytl až v moment zveřejnění. Jenže než se k nám to heslo dostalo přes několik mezičlánků (distributorů), bylo už většinou zbytečné a video jsme tou dobou měli z internetu.

Co bude obsahem traileru, se zatím neví. Dá se tipovat pravděpodobně sestřih z mise, která není tou první, ale byla ukázána novinářům a také figuruje na většině dosavadních screenshotů. Bude to ale stejně vymazlený trailer jako ten první, se kterým si někdo dlouho vyhrál? Nebo už mu nebude věnována taková péče a ukáže toho méně, pokud se s ním tvůrci nechtěli tolik zdržovat...?

Trojice hrdinů v předvedené misi musí osvobodit zajatce drženého v budově vládní agentury IAA (CIA) v centru města Los Santos. K tomu podobně jako v Mafii 2 dojde Michaelovým slaněním se ze střechy třicetipatrové budovy a vysklením okna po dopravení se na místo vrtulníkem Trevora, zatímco Franklin bude číhat v záloze na nedalekém mrakodrapu. Hráč přitom bude mít svobodně na výběr, čí role se v danou chvíli ujme. Zda s ústředním Michalem postřílí nepřátele v kancelářích, zda s Franklinem sejme odstřelovačkou blížící se nepřátelské piloty, zatímco mezitím čekající Trevor bude řídit vrtulník při zběsilém odletu pryč.

Comments