If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

ZÁZNAM celé Xbox Games Showcase, nyní už ve 4K rozlišení

Sledujte uvnitř.

UPDATE - Původní stream byl v 1080p/60fps, ale později byl zveřejněn záznam celé show ve slíbeném 4K rozlišení:

Navzdory teplému počasí to dnes chce vrátit se z koupaliště, bruslí, kola či piva o něco dříve než obvykle! A nakoupit pořádnou zásobu brambůrků, koly či jiných pochutin, aby ta avizovaná hodinka lépe utekla.

Úderem 18. hodiny totiž začne velice očekávané vysílání Xbox Games Showcase, kde Microsoft hodlá představit nové exkluzivní hry z vlastní stáje, a nejspíš i něco od třetích stran. Jisté je, že se nebude zdržovat s nějakými dlouhými proslovy, chlubení se finančními výsledky, službami či hardwarem. Zaostřeno to bude ryze na hry.

Analytik Daniel Ahmad včera znovu naznačil Fable, o němž se mluví od pondělí.

Vedle singleplayerové kampaně Halo Infinite, což má být vrchol večera, určitě uvidíme nové hry od Obsidianu, inXile, The Initiative a mnoha jiných studií Microsoftu, vedle aktualizace stavu vývoje například Everwild od Rare či Hellblade 2 od Ninja Theory. Překvapeni bychom byli, pokud by nedošlo na novou Forzu či nějaké updaty starších her typu Gears 5 pro Xbox Series X.

Co myslíte, bude to pádná odpověď na červnový stream Sony o PlayStation 5 hrách a naplní se slova Phila Spencera o dosud nejpestřejším lineupu, aby se nemuselo lákat jen na 120fps, hrubý výkon v teraflopech a největší podporu zpětné kompatibility?

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments