If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

OČEKÁVÁME v 16:00 - recenze The Last Guardian

+ japonská reklama.

Je to symbolické: jako poslední velká hra letošních Vánoc přichází ta, která měla být původně venku už řadu let, navíc na předešlé generaci konzolí (PS3). The Last Guardian vyjde už pozítří, 7. prosince (Alza.cz).

Embargo na recenze vyprší dnes odpoledne, v 16 hodin našeho času, kdy také publikujeme tu naši, už připravenou, kterou napsal Aleš Harazim. Navážeme tím na jinou důležitou recenzi, Final Fantasy 15, z uplynulého víkendu. Samozřejmě o titulu od japonského studia Sony nesmíme prozrazovat nic v předstihu, snad jen lehce naznačíme, že vše dopadlo jinak, než autor předpokládal. Nový startovní trailer:

Právě okolo mimořádně dlouhého čekání na dokončení The Last Guardian (oznámeného už ve 2009!) se točí nová japonská reklama s prosťounkým námětem. Zachycuje dva doplňovače zboží v japonském supermarketu, kteří debatují o tom, zda dát nové číslo tamního časopisu Famitsu na prominentnější pozici ve výšce očí zákazníků, což může naštvat jejich šéfku. V tu chvíli do krámu někdo přichází a hra na obálce ho okamžitě zaujme...

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments