If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oficiálně oznámena druhá řada The Walking Dead

Uvnitř první obrázky, trailer a info.

Jak asi každý tipoval dle vyznění závěrečné animace páté epizody první řady adventurní série, v té druhé budete hrát za oblíbenou dívku Clementine. Podle prvních obrázků a teaser traileru níže zřejmě ani moc nezestárla ze svého věku devíti let. Zde má být novinkou, že si už musí poradit a pokusit se přežít sama.

Jinak toho ale Telltale Games k dnešnímu oficiálnímu oznámení The Walking Dead: Season Two moc neprozradili. Jen že se bude odehrávat několik měsíců po předchůdci a že bude mít opět pětici epizod, z nichž ta první vyjde už koncem listopadu a ty další mají v pravidelných intervalech následovat v roce 2014.

Teaser na druhou řadu

Opět se ocitneme ve vypjatých situacích v poblázněném světě po zombie apokalypse, které budou zkouškou pro všechny zúčastněné, jejich morálku i to, jestli se na ně můžete spolehnout. Rozvíjení příběhu budete i tentokrát ovládat svými volbami v těžkých rozhodnutích.

Hra se nejprve objeví digitální distribucí pro PC, Mac, iOS a nespecifikované domácí konzole, přičemž další platformy mají následovat později, čímž se myslí např. VITA. Prodejní cena za všech pět epizod druhé řady je 22 dolarů, tedy 10 % sleva oproti jejich pořízení separátně.

Současně s tím byla ohlášena GOTY edice první řady Walking Dead, zatím jen pro USA, za 30 dolarů. V krabici pro PS3/X360/PC najdete vedle pěti původních epizod a 400 Days DLC také digitální soundtrack a bonusový dokument za oponou.

Comments