If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Video o multiplayeru Mass Effect 3 s českými titulky

Z co-opu pro čtyři hráče separovaného od singlu.

BioWare a EA dnes oficiálně oznámili nový systém Galaxy at War jako multiplayerový režim pro více hráčů, poprvé v rámci úspěšné série Mass Effect. Hráči budou bojovat o záchranu galaxie proti starobylé mimozemské rase Reaperů a postup zaznamenaný v každé části systému, včetně nového režimu pro více hráčů, se přímo promítne do hlavní kampaně. Zde velitel Shepard díky tomu získá další posily, aby mohl jednou provždy porazit zákeřné Reapery.

"V multiplayeru je nejen skvělý bojový systém a bohaté možnosti nastavení, ale celý režim představuje další způsob zapojení hráčů do boje proti Reaperům v kampani," říká Casey Hudson, výkonný producent série Mass Effect. MP s kooperativním režimem pro čtyři uživatele postaví hráče do role příslušníků jednotky speciálních sil, kteří jsou vysláni k ochraně zdrojů a prostředků, jež mohou pomoci ve válce proti Reaperům. Hráči si budou moci vybrat jednu ze šesti různých tříd a ras lidí, Kroganů, Asariů, Drellů, Salarianů a Turianů.

Multiplayer a další komponenty systému Mass Effect 3: Galaxy at War nabídnou hráčům alternativní způsoby vedení rozhodujícího konfliktu s Reapery. Nový systém je také propojí pomocí účtů na sociální síti BioWare (BioWare Social Network), odkud bude možné čerpat nejnovější zprávy o Mass Effect 3 a stahovat dodatečný obsah. Systém Galaxy at War se bude aktivovat prostřednictvím kódu Online Pass, přiloženém ke každé nové kopii hry Mass Effect 3 (Online Pass pro Mass Effect 3 bude také možné zakoupit zvlášť).

Update - video je nyní s českými titulky (díky čtenáři EG Falgo):

Venku jsou už i první (bohužel jen nepohyblivé) ukázky z co-opu pro čtyři hráče separovaného od singlu, včetně komentáře producenta z BioWare, který umí vše dobře prodat - vlastně půjde o druhou hru v jednom balení, takový další Assassins Creed: Brotherhood, včetně možnosti hrát poprvé za postavy, které v singlu jen potkáte.

Comments