If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ohlášení Evil West od tvůrců Shadow Warrior

Kovboj(ové) vs. monstra.

Po rebootu a pokračování Shadow Warriora (či předtím Hard Reset) polské studio Flying Wild Hog správně usoudilo, že by to už asi chtělo přijít s něčím úplně novým, byť v podobném duchu, kde není nouze o hektolitry krve a řezničinu.

A tak se domluvilo s francouzským vydavatelem Focus Home Interactive na nové značce Evil West, ačkoli pak bylo minulý měsíc odkoupeno majitelem Koch Media.

Půjde o divokou akci z Divokého západu, který však bude říznutý temným fantasy, čerpajícím z dobových mýtů a legend.

Kampaň se stylizovaným vyprávěním příběhu lze hrát jak samostatně (za lovce upírů jménem Jesse Rentier), tak kooperativně ve dvou.

Zápletka je taková, že temná hrozba sžírá americký kontinent. Jako jeden z posledních agentů tajného institutu pro lov upírů představujete šanci na záchranu, abyste se s tímto terorem vystupujícím ze stínů vypořádali. Cílem bude stát se superhrdinou Divokého západu a zachránit celou Ameriku.

Během explozivního boje rozpoutáte peklo se zbraněmi i gadgety, přičemž postupem času si upgradujete svůj arzenál (i perky), kterým vykosíte monstra, a vytvoříte si svůj vlastní herní styl pro obranu před hordami.

Vydání je plánováno na rok 2021 pro PC, PS5, PS4, Xbox Series i Xbox One - podle produktové stránky na Steamu dokonce i v češtině.

První tři obrázky a logo:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments