If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ohlášení Fast and Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R

+ detaily, obrázky, trailer.

Fast and Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R je první hra inspirovaná animovanými díly Universal Pictures, Dreamworks a originálním akčním seriálem od Netflixu.

Nabídne hráčům online závodní multiplayer až pro šest hráčů na několika neuvěřitelných místech včetně Los Angeles, Rio de Janeira a Saharské pouště.

Na hru se můžete v listopadu 2021 a bude k dispozici pro Nintendo Switch, PlayStation, Xbox a PC (na tom jen digitálně). Debutový trailer:

"Elitní zločinecký gang SH1FT3R se vrací do hry, aby Spy Racers zabránil vyhrát špičkové vozidlo, které může ve špatných rukou způsobit chaos. Hráči budou moc hrát za svoje oblíbené postavy jako Tony Toretto, Echo, Cisco, Layla, Gray anebo jako členové notoricky známého gangu SH1FT3R - Shashi Dar, Moray, Rafaela Moreno a mnoho dalších. Díky špionážním úpravám si hráči budou moci odemknout zkratky a přizpůsobit svůj vůz řadou designů," praví aktuální tisková zpráva.

Použijete inovativní gadgety, abyste získali převahu a opanovali tratě na turnaji v příběhovém režimu, kooperativní akci nebo online multiplayeru. Vyhrát závod ale vyžaduje víc než rychlost. Vyzbrojeni patnáci špionážními zbraněmi inspirovanými originální sérií Netflix musí Spy Racers vyřadit soupeře a zvítězit.

Spy Racers musí v co-opu a mulťáku ukázat celému světu, že jsou nejrychlejší, nejúžasnější a nejtalentovanější závodníci. Přizpůsobte si vozidla skiny a závoďte proti online protivníkům, řidičům s umělou inteligencí, přáteli v kooperaci doma na gauči nebo online multiplayeru.

O značce: Fast and Furious Spy Racers se začaly vysílat v roce 2019 a výkonnými producenty jsou Vin Diesel, Chris Morgan, Neal H. Moritz, Tim Hedrick a Bret Haaland. Seriál sleduje dospívajícího Tonyho Toretta a tým pouličních závodníků, kteří jsou najati, aby pronikli do elitní závodní ligy, která ale slouží jako zástěrka zločinecké organizace. Čtvrtá série je nyní vysílána na Netflixu.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments