If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ohlédnutí za historií Xboxu v Česku a na Slovensku přinese dnešní začátek online festivalu

+ holografické video z Londýna, trailer o upgradu Forza 4.

"Dnes od 18:00 startuje desetidenní Online Festival u příležitosti zahájení prodeje nových konzolí Xbox Series X|S. Hosty budou Ollie, Samuel, Marek, Ríša a Stano z Microsoftu, kteří se mimo jiné ohlédnou za historií Xboxu v Česku a na Slovensku," zve oficiální Twitter účet XboxCZ odkazující na facebookovou událost.

Vše bude probíhat oo čtvrtka 19.11. na FB stránce xbox.cz a také na stránkách a sociálních sítích partnerů. Hlavním partnerem tohoto Online Festivalu je Alza.cz.

"Cílem akce je představit Xbox Series X|S a seznámit diváky s knihovnou her Xbox Game Pass, která propojuje hraní mezi Xboxem, PC a mobilem. Ústředním bodem je však hráč jako člověk, který se chce bavit nejen hraním, ale také si plnit své sny. Proto Festival přivítá pestrou škálu hostů připravených lidem povědět o svém životě, cílech a úspěších, a přitom najít spojitost s hraním. Akce bude tedy chtít diváky nejen pobavit, ale také jim přinést pozitivní poselství a motivaci k tomu, aby se svých snů nevzdávali."

Oficiální rozbalovací video Xbox Series S:

Protože kvůli koronaviru panuje výjimečná situace, kdy se nesmějí konat žádné slavnostní zahájení prodeje či půlnoční premiéry, kompenzovala to centrála Microsoftu aspoň jinak.

Přichystala nové reklamní video "Dreams Within", které zachycuje světelnou holografickou show se 4K projektory na pozadí Katedrály svatého Pavla v Londýně.

Níže pak ještě záznam mnohahodinového vysílání britského Xboxu k uvedení konzolí do obchodů a trailer o upgradu Forza Horizon 4 pro Xbox Series X a S. Tyto závody jedou ve 4K a 60fps na výkonnějším modelu a 1080p na slabším modelu, přičemž oba budou těžit z mnohem rychlejšího loadování. Update je k mání zdarma přes systém Smart Delivery.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments