If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

OMEN Komunitní bitva - ukaž, kdo je lepší a vyhraj

V League of Legends a DOTA 2.

Tento článek je placenou inzercí.

Fanoušci a hráči počítačových her, zpozorněte. Přichází netradiční projekt, který nadobro rozsekne dlouhodobý problém dvou znesvářených konkurenčních hráčských komunit. OMEN Komunitní bitva proti sobě staví populární MOBA hry League of Legends a Dota 2 resp. jejich hráče. Zapoj se i ty a podpoř svojí hru!

Jedinečný projekt OMEN Komunitní bitva se odehraje na dvou největších lokálních komunitních portálech pro dané hry. Čtyři kvalifikační turnaje ve hře Dota 2 se uskuteční na stejnojmenném webu DOTA2.cz a čtyři kvalifikační turnaje ve hře League of Legends proběhnou na portálu TRYHARD.cz. Celkový skutečný počet účastníků v turnajích rozhodne, kdo si odnese hlavní cenu a kdo „cenu útěchy". Neváhej, podpoř svoji komunitu, registruj se a odehraj celý turnaj!

Vítězná komunita pro sebe ukořistí finálový turnaj o parádní ceny:

Herní notebook OMEN 15 od HP s procesorem Intel Core i7

Finanční prize money 6 000 Kč!

Ani slabší komunita nepřijde zkrátka a zabojuje ve finálovém turnaji B o:

Finanční prize money 10 000 Kč

Není na co čekat, opravdu je o co hrát! Tak nečekej, registruj sebe a pozvi své kamarády, sdílej tento netradiční projekt prostřednictvím svých FB stránek, YouTube videí, Twitch livestreamu aj. Ukaž, kdo je lepší? Komunita League of Legends nebo komunita Dota 2?

Hrajeme 1 vs. 1 tedy jeden proti jednomu, žádné týmy, týmové taktiky, ale jednotlivci a jejich vlastní skill na férovku proti sobě.

OMEN Komunitní bitva League of Legends

Více informací, pravidla na www.TRYHARD.cz

  • Kvalifikace - Pondělí 3. 10. 2016
  • Kvalifikace - Sobota 8. 10. 2016
  • Kvalifikace - Pondělí 10. 10. 2016
  • Kvalifikace - Středa 12. 10. 2016

OMEN Komunitní bitva Dota 2

Více informací, pravidla na www.DOTA2.cz

  • Kvalifikace - Středa 28. 9. 2016
  • Kvalifikace - Úterý 4. 10. 2016
  • Kvalifikace - Sobota 8. 10. 2016
  • Kvalifikace - Středa 12. 10. 2016

Grandfinále OMEN Komunitní bitvy v obou hrách se uskuteční v neděli 16. 10. 2016 a budete je moci sledovat prostřednictvím livestreamu ARStudio (Dota 2) a Herdyn (League of Legends).

Projekt probíhá pod záštitou profesionální značky herních produktů OMEN od HP. Hlavní cenou je herní notebook OMEN 15 s procesorem Intel Core i7 přinášející výkon hodný vítězů. Design notebooku se vyznačuje podsvícenou klávesnicí Dragon Red se znakem OMEN pod ní a se stínovaným potiskem na víku. Vysoký výkon i při nízkých teplotách umožňuje konstrukce s dvěma ventilátory a 62 wattová baterie posazená naležato směrem k předku stroje, která zvětšuje plochu chladicího povrchu a rozšiřuje prostor pro proudění vzduchu.

Novinkou této značky je desktop OMEN X využívající nejvýkonnější grafické řešení až dvou karet NVIDIA GeForce GTX 1080 a spolu s procesory 6. Generace Intel Core i7 s možností přetaktování jsou plně připraveny na nastupující trend virtuální reality. Dostupný je v několika konfiguracích a pro moddery také samostatně moderní skříň s pečlivě promyšleným chlazením.

Více se o OMEN Komunitní bitvě dozvíš ZDE pro Českou republiku a ZDE pro Slovensko. Novinky o herních počítačích a noteboocích od HP najdeš na herním webu HP.cz/gaming a HP.sk/gaming

About the Author

PR článek

Contributor

Comments