If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oprava Batmana na PC se zpozdí, ale bude ještě lepší

Warner Bros informují o změnách.

Bylo slíbeno, že se tak stane v srpnu, ale nakonec se to nestihne.

Zásadní opravný patch pro rozbitou PC verzi Batman: Arkham Knight se podle aktuálního prohlášení Warner Bros objeví "za několik týdnů", přibližně za dva až tři, čili nejdříve v druhém zářijovém týdnu.

Pozitivem je, že tento patch už je z valné části hotov a nyní se pouze musí otestovat jeho funkčnost. A že bude nakonec lepší, než se doufalo, protože se od něj zabudovaly některé nové vlastnosti.

Výrobce v seznamu uvádí: redukci zasekávání plynulosti, optimalizavanou správu systémové a video paměti, vylepšený chod hry na všech grafických čipech (vyžaduje nejnovější ovladače), přičemž tou minimální podporovanou je znovu Radeon HD 7870 2GB.

Do hry v PC verzi navíc přibudou nová nastavení: možnost změnit maximální framerate mezi 30/60/90, zapnutí efektů Motion Blur, Chromatic Aberration či Film Grain, aktivace textur ve vysokém rozlišení a jejich filtrování, adaptivní V-Sync na Nvidii, dále byl přidán ukazatel použití videopaměti a nastavení citlivosti myši.

Po opatchování by se také Arkham Knight neměl trhat při běhu ze starých mechanických harddisků či vykazovat chyby při texturách na nízkém rozlišení. Kdy bude PC verze opětovně uvedena na pulty obchodů, není známo, jen že po vydání patche se teprve vývojáři začnou zabývat veškerými DLC a obsahem ze Season Pass.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments