If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Opět se vynořily zvěsti o remasteru Bloodborne

Ze spolehlivého zdroje.

Je to takový ten typ spekulace, který se jednou za čas objeví, než se zase po něm slehne země. Ostatně ani Sony to stále oficiálně nepotvrdila, na rozdíl od Uncharted 4 PC.

Mluvilo se o tom už loni v květnu, poprvé a podruhé v červnu nebo pak v listopadu. Zkrátka o tom už zaslechlo tolik insiderů, že na tom už něco "musí být".

Naposledy se k nim přidal francouzský uživatel Twitteru SoulsHunt, na kterého je spoleh, protože v předstihu správně věděl o odbočce Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin od Square Enix. Krom toho je v komunitě velmi uznávaný, rozhodně to není jen nějaký náhodný anonym ze sociálních sítí.

Podle něj remaster Bloodborne vyjde ještě letos pro PlayStation 5 a také pro PC.

Vývojem nemají být pověřeni From Software (jelikož preferují soustředění se na nové značky jako Elden Ring) ani Bluepoint Games (autoři Demons Souls PS5 remaku), nýbrž někdo úplně jiný.

SoulsHunt jinak dodal už jen to, že předělávka Bloodborne z PS4 má být ambiciózní. Což by znamenalo, pokud se vše potvrdí, že bychom měli dostat hodně technických vychytávek, nejen běh v 60 snímcích za vteřinu, ale třeba také nějaký dodatečný či vyškrnutý obsah.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments