Skip to main content

Origin končí, nahradí ho brzy nová EA app

Podrobnosti o změně od EA.

"Za více než 10 let jsme na naší platformě Origin přivítali miliony hráčů, naslouchali vašim připomínkám a ohlasům a v rychle se vyvíjejícím prostředí zábavního průmyslu postupně naráželi na omezení této platformy. Proto jsme se rozhodli vytvořit herní platformu nové generace pro hraní titulů od EA na PC, která nabídne rychlejší, spolehlivější a přehlednější herní zážitek. Zkrátka to nejlepší možné místo k vyzkoušení neuvěřitelných her, služeb a obsahu od EA.

S potěšením dnes oznamujeme, že EA app oficiálně opustila fázi otevřeného betatestu a brzy nahradí Origin ve funkci primární platformy pro hraní na PC - stahujte zde. EA app je naším dosud nejrychlejším a nejefektivnějším klientem pro PC. S novým zjednodušeným designem snadno najdete hry a obsah, který hledáte, a objevíte své nové oblíbené tituly. Díky automatickému stahování her a aktualizacím na pozadí budete mít jistotu, že vaše hry jsou připraveny k hraní.

Propojením svého účtu EA s dalšími platformami a službami, jako jsou Steam, Xbox nebo PlayStation, si budete moct také vytvořit jeden velký seznam přátel. Budete snadno rozpoznatelní díky vlastnímu jedinečnému ID. Po propojení uvidíte, co a kdy vaši přátelé hrají, takže budete moct snadno naskočit do jejich hry a pokračovat společně.

Hráče na Originu můžeme ubezpečit, že jsme usilovně pracovali na co nejjednodušším přechodu na aplikaci EA. Jakmile od nás obdržíte pozvání (a nebude to dlouho trvat), všechny vaše hry a obsah, včetně dříve nainstalovaných titulů, na vás budou čekat v aplikaci EA. Přesuneme také vaše lokální uložené pozice i ty na cloudu, abyste mohli pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Převedeme rovněž seznam vašich přátel, takže si nebudete muset dělat starosti s tím, jestli si všechny ty hráčské ID pamatujete.

EA app pro Windows je teď k dispozici na PC s podporovaným OS Windows. Hráči na MacOS – pro přístup ke svým hrám používejte dál Origin pro Mac."

Read this next