If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Origin vám může po čase smazat hry

Tvrdí to podmínky používání služby.

Není od věci si alespoň občas přečíst podmínky používání služby či hry, které většina hráčů asi vždycky bezmyšlenkovitě při instalaci odklikává. Uživatel Redditu s přezdívkou Doomed totiž upozornil na zajímavou položku v podmínkách používání nového digitálního obchodu od EA, Originu.

A právě podle 5. bodu podmínek používání Originu může dojít k situaci, kdy vám EA po dvou letech smaže neaktivní účet nebo neaktivní “nároky”.

Co to jsou ony “nároky”? Podle Originu se jedná o vaše licencovaná práva na online či offline prvky Originu, nebo funkce a prvky služeb EA a/nebo produkty. EA nároky definuje, ale neomezuje na: placené i zdarma dostupné DLC, odemykatelný obsah, digitální a/nebo virtuální věci, práva použití svázaná se zpřístupněním klíčů, kódu, sériových kódů a/nebo online ověřením jakéhokoliv druhu, herními achievementy, virtuální nebo fiktivní měnu.

Ony nároky jsou tedy mimo jiné i hry samotné (klíče, kódy a práva k jejich využívání), které vám může Origin po dvou letech nečinnosti buď učtu, nebo hry, smazat.

Máte na svém Steam účtu hry, které jste nehráli déle jak dva roky?

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

Related topics
PC
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments