If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ospalý americký zapadákov v pokloně filmovým klasikám

Izometrická akce American Fugitive bude brzy i krabicově.

American Fugitive skládá poklonu americkým filmovým klasikám a akčním hrám ze starých časů. Přináší klasickou sandboxovou akci v moderním zpracování a nabízí originální zážitek pro jednoho hráče odehrávající se v trojrozměrném otevřeném světě viděném shora.

Vítejte v Redrock County osmdesátých let minulého století, v ospalém americkém zapadákově kdesi na jihu Spojených států potýkajícím se s rostoucí zločinností. Jste Will Riley. Rozhodně ne andílek - ale taky žádný zabiják. Chladnokrevná vražda vašeho otce je přesto to, za co vás nakonec zavřeli. Plni zármutku a spalující touhy po pomstě teď utíkáte z vězení, odhodlaní nalézt skutečného pachatele. Jakmile se dostanete ven, budete muset splynout s místními obyvateli, abyste unikli opětovnému zatčení. Navažte spojení se zdejším zločineckým podsvětím a zůstávejte krok před stahující se policejní sítí. Pamatujte, že závodíte s časem a že spravedlnost nehraje vždycky fér.

Izometrická akční hra American Fugitive vyjde krabicově pro herní konzole PlayStation 4 a Nintendo Switch 27. srpna 2021, přičemž původní digitálka je venku na Steamu už od jara 2019, nyní za 20 eur.

Citujeme oficiální popisek hry, který nám poslal domácí distributor HYPE s.r.o.:

"Moderní zpracování klasické sandboxové akce: Objevte znovu potěšení z krveprolití viděného shora, v nádherné trojrozměrné grafice a plně zničitelném prostředí, s napínavým příběhem a nespoutaným chaosem vyvolaným divokými honičkami ve vozidlech.

Vyzrálá hra vystavěná na původním příběhu: Rozpleťte spiknutí snažící se zakrýt tajemství, podvod a korupci, plné zvratů a nečekaných událostí, zahrnující pestrou směsici jak těch, kteří zákon porušují, tak těch, kteří dohlížejí na jeho dodržování.

Obrovský otevřený svět: Zkoumejte po svých nebo za volantem rozmanité prostředí Redrock County - nádherného, životem pulzujícího kousku amerického venkova osmdesátých let.

Vyvolte si život psance: Vybírejte domy, kraďte auta, po zuby se ozbrojte. Hlavně se nenechte chytit!

Sešlápněte plyn až na podlahu: Vyberte si kterékoliv z mnoha dostupných vozidel a otestujte svoje dovednosti v závodních časovkách a na kaskadérských skocích roztroušených po celém herním světě.

Záplava činností: Ať už budete dělat špinavou práci pro podsvětí, pátrat po ukrytých skrýších, vybírat domy, přepadávat obchody, nebo šmelit s kradeným uměním, mějte se na pozoru. Nepoctiví policajti se nezastaví před ničím, aby vás dostali zpátky za mříže! Fyzická edice American Fugitive již obsahuje bezplatnou aktualizaci State of Emergency přinášející:

Nové ničivé zbraně, které ještě zvětšují chaos v herním světě: bazuku a rotační kulomet!

Nezastavitelná vojenská vozidla: armádní tank a džíp s pohonem všech čtyř kol!

Zbrusu novou úroveň nebezpečnosti (šestou hvězdu), deset nových výzev, tři nové trofeje (na PlayStation 4), novou postavu „serži" a tři nové skladby do soundtracku!"

About the Author

Redakce

Contributor

Comments