If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ovladače pro Star Wars Jedi od Nvidia

+ seznam G-Sync monitorů.

Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn Entertainment vychází už pozítř, 15. listopadu, a majitelé GPU GeForce na něj mohou být připravení již dnes s nejnovějšími Nvidia Game Ready ovladači.

Najdete je zde.

Nové ovladače ocení také majitelé VR headsetů. Budou totiž plně připraveni na titul Stormland od Insomniac Games, který PC Gamer označil za „možná nejlepší VR hru roku 2019." Je velmi důležité, aby hry již v den svého vydání byly optimalizovány pro co nejlepší výkon a nabídly kvalitní zážitek ze hraní. Zvláště to pak platí pro VR tituly. Problémy s hratelností nebo chyby znemožní hráčům plně se ponořit do virtuálního světa a zkazí zážitek z VR.

Program G-SYNC Compatible rozšiřuje ekosystém G-SYNC a přináší do něj konzistenci. Zároveň má za cíl vzdělávat zákazníky o tom, které obrazovky během hraní poskytují dostatečně kvalitní zážitek z VRR (variable refresh rate). Nové ovladače rozšiřují seznam o Acer XB273U, Acer XV273U a ASUS VG259Q, čímž celkový počet podporovaných modelů navyšují na téměř 60.

Společnost Nvidia prostřednictvím programu G-SYNC Compatible spolupracuje s OEM výrobci, aby zaručila kvalitní zážitek ze hraní na monitorech s podporou protokolu Adaptive-Sync. Ty, které procesem úspěšně projdou, nesou „G-SYNC Compatible" označení.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Star Wars Jedi: Fallen Order

PS4, Xbox One, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments