If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oživení Aliens: Colonial Marines potvrzeno

Vyjde příští jaro + video a obrázek.

Sega společně s Gearboxem dnes potvrdila, že očekávaná hra Aliens: Colonial Marines právě od Gearbox Software vyjde na jaře příštího roku a to na PC, Xbox 360 a PlayStation 3. Hra se poprvé v pohybu představí už příští týden na E3.

Tisková zpráva slibuje všechno, co k vetřelcům patří - mrazení v zádech, strach, klaustrofobní prostředí a samozřejmě spousty vetřelců. Šéf Gearboxu, Randy Pitchford tvrdí, že hra není pokračováním žádné předchozí hry, ale je interaktivním pokračováním samotné filmové série.

Hra začne na zdánlivě opuštěné lodi U.S.S. Sulaco, která se objevila poblíž známé planety LV-426. Hráč se ujme vedení skupiny špičkově vytrénovaných mariňáků Americké Armády, kteří se na U.S.S. Sulaco nalodí, aby zjistili pravdu o osudu posádky. Jak už to tak bývá, loď úplně opuštěná nebude a začne boj o přežití.

Aliens: Colonial Marines budou obsahovat autentická prostředí známá z filmů, jako například planetu LV-426, nebo lidskou kolonii Hadley's Hope. Nebudou chybět ani typické zbraně a nástroje také známé z filmů, jak už napovídá charakteristické pípání radaru v prvním teaser videu.

"Aliens: Colonial Marines budou TA definitivní herní verze Vetřelců. Gearboxu se náramně daří přenášet děsivou a hororovou atmosféru Vetřelců do akcí nabité střílečky s jádrem kooperativní hratelnosti," řekl Gary Knight senior viceprezident marketingu Segy.

Na zbrusu nový teaser ze hry se můžete podívat zde:

Nový teaser ze hry.
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments