If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámen Ghost Recon: Future Soldier

S možností vyzkoušet v létě betaverzi.

Ubisoft oficiálně oznámil (resp. potvrdil) další přírůstek do rodiny taktických akcí, hru Ghost Recon: Future Soldier. Dlužno ovšem připomenout, že název nového dílu série známe už od konce minulého roku.

Co ale stále neznáme, navzdory oznámení, je herní náplň. Ubisoft totiž skrze tiskovou zprávu pouze naznačil některé prvky jako špičkovou technologii, supermoderní zbraňové vybavení a pokrokové singleplayerové, jakož i multiplayerové módy. Zajímavostí se jeví alternativa zahrát si multiplayerovou betu - letos v létě, což má být výsada "několika" prvních šťastlivců, co si zakoupí jiný produkt od Ubisoftu. Ano, řeč je o příchozím Splinter Cell: Conviction pro X360.

Z čehož je zřejmé, že další Ghost Recon má našlápnuto minimálně tímhle směrem. Bohužel žádné konkrétní cílové platformy nebyly stále ozřejmeny, jakkoliv jde odhadovat "svatou trojici" - PC a konzole PS3 a X360. Ghost Recon: Future Soldier se má objevit na trhu letos na podzim, resp. v předvánočním období.

UPDATE: Ubisoft aktuálně potvrdil, že hra míří na PC a konzole PS3 a X360, že na jejím vývoji pracuje jenom jeden tým, a že se Ghost Recon: Furure Soldier objeví na všech třech platformách se stejným obsahem a ve stejný čas!

Comments