If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámen nový FlatOut od jiného studia

Bude poslouchat komunitu + obrázky.

Takhle to chodí, když se práv na některou známou sérii zmocní nový vydavatel a dohodne se na výrobě pokračování s úplně jiným studiem, než které ji kdysi proslavilo.

Obrození Strategy First dnes odpoledne oficiálně oznámili nový díl demoličních závodů FlatOut, které pro ně vyrobí Kylotonn Entertainment, nyní vytížení i s jiným podobným úkolem ve WRC 5 (toto rallye zase převzali od Milestone).

Původní sérii má na svědomí finské studio Bugbear, ale to se nyní soustředí na vlastní značku Wreckfest (Next Car Game) a s touto hrou už nebude mít nic společného.

Dle tiskovky má být dosud nejambicioznějším FlatOutem, což zase není tak těžké, když se předtím v roce 2011 o mizerného předchůdce FlatOut 3: Chaos and Destruction postaral Team6.

Kromě vydání ve 2016 pro PC/PS4/X1 a proklamované snaze o naslouchání komunity zatím nejsou k dispozici žádné informace, což působí, že toho ještě není moc hotovo či jistého. Na homepage tvůrců se dají nalézt pouze následující starší obrázky z "příštího projektu", zřejmě právě FlatOutu:

Tagged With

Comments