If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámen Traktor Simulátor 4 v češtině

S chovem zvířat a nákupem pozemků i v USA s realistickými brázdami.

Navzdory soupeření dvou sérií od různých vydavatelů zřejmě domácí trh pořád není přesycen zemědělskými simulátory, které patří mezi nejprodávanější hry i díky nízké ceně. TopCD proto dnes ohlásili další pod názvem Traktor Simulátor 4, který vyjde už 2. září s českými titulky za 299 Kč.

Oproti předchůdcům s jen kosmetickými vylepšeními se má hratelnost rozrůst o nové prvky, zejména o výstavbu budov, plotů a dekorativních objektů kdekoli na vaší farmě. Budete také moci skupovat pozemky po celých mapách, kterými jsou úbočí Alp, Toskánsko plus západní a východní USA představující novinku.

Slibováno je než 100 originálních traktorů a zemědělských strojů či zařízení od sedmnácti renomovaných výrobců, jako jsou Challenger, Fendt, Valtra aj. Všechny mají mít realističtější fyziku pohybu a jejich rozšíření se snáze obsluhovat ((aplnění vodou nebo hnojem).

Zasévat, sklízet a zpracovávat s nimi budete rozmanité plodin, přičemž na poli mají být realistické brázdy, kam mohou zapadnout kola (konkurenční Farming Simulator od Comgadu prý tuto funkci nemá).

Virtuální zemědělci budou také chovat hospodářská zvířata: koně, krávy, ovce, kozy, prasata, slepice, husy či králíky. Kromě běžné kampaně nabídne hra různé herní scénáře i spoustu ocenění za obchody, výstavbu, průzkum map či kaskadérské kousky za volantem.

Po technické stránce vydavatel TopCD vyzdvihuje optimalizovaný engine běžící rychleji než trojka, i více detailů v nastavení. Farmařit dokonce můžete i kooperativně po síti nebo si upravit klávesové příkazy.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments