If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámena Dark Souls Trilogy

I se všemi DLC.

Ještě než From Software vypustí svou příští hru pro Activision, Sekiro: Shadows Die Twice, což se stane již 22. března 2019 i pro PC (Steam), setkáme se s jejich žánr definující hratelností znovu.

Po remasteru či různých re-edicích totiž přijde řada na další, asi už poslední "protočení" obsahu série Dark Souls (Alza.cz).

Jmenuje se to Dark Souls Trilogy a vyjde krabicově pro PS4/X1 (i digitálně na PC) ve stejný den jako předělávka pro Switch, tedy 19. října letošního roku. ů.

Uvnitř najdete Dark Souls Remastered z května, pak druhý díl série ve verzi Scholar of the First Sin a konečně i trojku v The Fire Fades Edition.

Nejlákavější na tom je, že budou přibaleny všechny přídavky - Artorias of the Abyss pro jedničku, Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King a Crown of the Ivory King pro dvojku, i Ashes of Ariandel a The Ringed City pro trojku.

Cena na Západě je stanovena na 80 dolarů za steelbook podobu, zatímco v Japonsku dostanou hezčí balení s encyklopedií, artworky, soundtrackem na CD a dalšími věcmi, byť je mnohem dražší.

Still Japan-only, sadly.
Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments