If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámena detektivní adventura Agatha Christie

Hercule Poirot: The First Cases.

Anglická autorka kriminálních a detektivních příběhů, dle mnohých světově nejznámější spisovatelka figuruje v názvu nově odhalené hry od Microids.

Agatha Christie - Hercule Poirot: The First Cases vyjde už 28. září pro PC (Steam), PS4, Xbox One a Switch (krabicově i digitálně).

Debutový trailer od neznámého studia Blazing Griffin nemá daleko k sérii Sherlock Holmes od Frogwares:

Mladý detektiv je pozván na recepci vlivné rodiny kvůli zásnubám jejich dcery, ale napětí mezi hosty vzroste, až budou nuceně uvězněni uvnitř kvůli sněhové bouři, co náhle zasypala město v předválečné Belgii.

Původně radostná událost bude pokažena vraždou jednoho z návštěvníků, takže se hodí, že Poirot je na místě a může ihned začít vyšetřování, ačkoli je teprve na začátku své dráhy a nikdo ho nebere vážně. Co se dozví ze zapomenutých tajemství a vražedného soupeření?

Budete vyslýchat přítomné, aniž by si to uvědomili, sledovat podezřelé chování a prozkoumávat luxusní dům, kde to nebude jediná záhada.

Své schopnosti správně vydedukovat závěry ověříte na myšlenkové mapě, která vám dovolí vizualizovat dosavadní vodítka a popostrčí k překvapivému odhalení.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments