If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámena diablovka jménem Grim Dawn

Akční RPG od tvůrců Titan Quest.

Studio Crate Entertainment v těchto dnech oznámilo, že pracuje na novém akčním RPG ve stylu populárního Diabla, na PC hře nesoucí název Grim Dawn. Pro uvedení do lepších souvislostí, studio je tvořeno bývalými zaměstnanci Iron Lore (před dvěma roky zavřené firmy), tedy tvůrci Titan Quest.

Projekt Grim Dawn má být sice teprve v rané fázi vývoje, nicméně ve finální verzi se máme dočkat velké nabídky skillů, explorace herního prostředí a spousty předmětů, co ve hře zbudou po vámi zlikvidovaných oponentech. Vše poběží na vylepšeném proprietárním enginu od Iron Lore, použitém právě v Titan Quest.

V Grim Dawn se ocitnete ve válkou rozervaném světě nazvaném Cairn, v němž je lidstvo na pokraji vyhynutí. Budete svědky konfliktu dvou mocných entit z jiných světů, z nichž jedna využívá lidská těla jako zdroj, druhá se je právě proto (lidstvo) snaží zničit. Poslední skupinky přeživších lidí však získávají nové schopnosti, které by jim mohly napomoci se invazi vetřelců efektivně bránit. Více informací o projektu již najdete na oficiální stránce.

Ačkoliv se Grim Dawn chystá na trh až příští rok a to formou digitální distribuce, už nyní je možné jej předobjednat a napomoci tak tvůrcům v jejich úsilí ve vytvoření poutavého dobrodružství, ve kterém nebude chybět ani multiplayerový vklad.

Tagged With

Comments