If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámena otevřená beta Crysis 3 pro PC i konzole

Pronásledujte kořist městskou džunglí + obrázky, video.

Včerejší tip se trefil. Tím zásadním ohlášením EA k Crysis 3 je opravdu otevřená betaverze multiplayeru a to na všech platformách (PC, PS3, X360). Začne v úterý 29. ledna a potrvá celých 14 dní, během nichž můžete testovat ve dvou módech dvě chystané mapy z plné verze z celkových dvanácti.

Těmito dvěma levely se v betě stanou Letiště a Muzeum. Mají hráče seznámit s prostředím husté městské džungle a poskytnout ochutnávku taktického sandboxového herního systému v útrobách newyorského Dómu svobody. Hráči bety je okusí ve dvou z osmi herních režimů Crysis 3, aby se v předstihu naučili perfektně ovládnout schopnosti nanoobleku hrdiny.

V módu „Crash site“ budou hráči bránit specifické lokace, kde obdrží body za ubránění pozice a každé zabití nepřítele. V druhém napínavém režimu „Hunter“ se dva hráči vyzbrojení pouze nanoobleky a luky Predator musí v časovém limitu systematickým pronásledováním za využití neviditelnosti zabít všech 10 protivníků (v případě PC verze až 14 protivníků) hrajících na straně korporace CELL. "Aby na straně jednotek CELL hráči přežili, musí využít týmové spolupráce a zůstat na živu po celou dobu kola. Zádrhelem je, že jakmile dojde k zabití jednoho z vojáků CELL, voják se mění na lovce s nanooblekem a zapojuje se do boje proti zbývajícím jednotkám CELL," tak zní pravidla.

Součástí bety bude navíc tzv. „New York Feed“, nové sociální rozšíření zabudované přímo do hry, které bude zobrazovat úspěchy hráčů a jejich přátel. Jak vysvětlují EA, nabídne dynamické výzvy, které hráči dostanou za úkol splnit. Další novinkou je prvek Rip and Throw, který hráčům umožní využívat různé předměty herního světa jako štít či zbraň. Premiérově bude možné ovládat i „Pingera“, obávaný válečný stroj mimozemské civilizace s neuvěřitelně ničivými schopnostmi". Nový trailer nazvaný Suit up:

Nový dnešní trailer

„Crysis 3 bude nejpropracovanějším a nejrobustnějším multiplayerovým titulem, na kterém jsme kdy pracovali,“ prohlásil Cevat Yerli, výkonný ředitel společnosti Crytek. „Bedlivě jsme naslouchali našim fanouškům a vylepšili multiplayer Crysis 3 pomocí několika nových herních prvků. Mezi novinky patří třeba unikátní herní režim Hunter, smrtící zbraně, jako například luk Predator, rozšířené možnosti při výběru výbavy či odemykání nových odměn, bohatší systém vylepšení a doplňkové sociální funkce (například New York Feed). Na vrcholu tohoto naprosto jedinečného multiplayerového zážitku pak stojí ,superzbraň', kterou představuje nanooblek.“

Plná verze hry vyjde 21. února s českými titulky a předobjedna se dá společně s dárky odsud. Detaily o přístupu do bety by časem měly být zde (zatím link nefunguje).

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments