If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámena PC verze Rayman Origins

Rovnou i s HW nároky.

"Mít online multiplayer, klidně bych dal i desítku za ten výborný návrat ke klasice," konstatoval Michal Jonáš v listopadové recenzi konzolovky. Proto každému udělá radost, co nám před okamžikem přistálo v e-mailové schránce od UbiSoftu.

Rayman Origins vyjde nakonec i pro PC a to 30. března. Jak v krabicích, tak online z UbiShopu za 30 eur (780 Kč), za něž při předobjednávce dostanete Rayman 2 zdarma. U nás hru vydá Playman v češtině, potvrdil na svém Facebooku.

Hráči se tak po patnácti letech od prvního dílu budou moci ponořit do 2D hratelnosti v celkem šedesáti levelech. Na jednom počítači půjde hrát v offline multiplayeru až ve čtyřech lidech, pokud si připojíte patřičný počet ovladačů.

UbiSoft rovnou také zveřejnil minimální HW nároky Rayman Origins, které zní: operační systém Windows XP SP3 nebo Vista SP2 nebo Windows 7 SP1, procesor Intel Pentium IV 3.00 Ghz nebo AMD Athlon64 3000+ 1.8 Ghz, 1 GB RAM pro Windows XP nebo 1.5 GB pro Windows Vista/7, grafická karta se 128 MB Radeon X600XT nebo GeForce 6800GT, DirectX 9.0c. Věkově je hra doporučena od stáří sedmi let.

Video z Rayman Origins
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments