If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Bloodforge od Microsoftu

Asi nějaký brutální xboxový God of War.

Jak vidíte, ne všechno musí být nutně oznámené na E3 konferenci před prvním dnem. Třeba až dnes Microsoft poodhalil svoji novou xboxovou akci Bloodforge, která vzniká ve studiích britských Climax.

Podle prvních dvou obrázků půjde o nějakou středověkou fantasy akci a i když zrovna nejste zrovna experti na sérii Elder Scrolls, asi vám neunikne až zarážející podobnost hlavního hrdiny s protagonistou chystaného Skyrimu.

Jinak tu máme efektní déšť a tak trochu prostředí jako z God of War nebo filmového 300, silně desaturovanou grafickou paletu a docela pěkný potok krve, který napovídá, že Bloodforge by už vzhledem k názvu klidně mohlo jít cestou nějakého Ninja Gaiden.

Climax Studios jsou nezávislé britské herní studio, které za dvaadvacet let své existence stihlo vytvořit třeba svůj podtým Climax Racing (dnes se jmenují Black Rock, naposledy dělali závody Split/Second) a v minulosti pracovali na sérii MotoGP, přenosném Silent Hill: Origins, nedávném Silent Hill: Shattered Memories nebo wiičkovém Overlordovi.

Dnes mají kromě Bloodforge momentálně rozdělané ještě dvě nové hry pro Konami.

Bloodforge vzniká výhradně pro Xbox 360 a zatím nemá stanovené datum vydání.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Bloodforge

Xbox 360

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments