If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Commandera a Magna Mundi

Paradox odkryl dva další tituly.

Paradox Interactive v noci odkryli nejen pokračování Sword of the Stars, ale také dva zbrusu nové tituly. Ten první z nich se bude jmenovat Commander: Conquest of the Americas a skloubí v sobě ty nejlepší prvky obchodních a strategických her.

Odehrávat se má v 16. století, kdy se hráči ujmou jednoho z evropských národů a vyšlou své kolonizátory do čerstvě objeveného Nového světa, tedy budoucí USA. Pod kontrolu dostanou postupně až třicet nejrůznějších druhů lodí. Hra také ztvární nejrůznější lokace, od divokého Karibiku až třeba po zátoku Hudson Bay.

Ten druhý titul se jmenuje Magna Mundi a půjde o strategii, na jejímž začátku zažijete pád Konstantinopole a postupně pak absolvujete dalších tři sta let evropských dějin. Čeká na vás tak období evropské renesance, reformace i koloniální éra. Hrát budete moci celkem za tři sta zemí a chybět nebudou žádné zásadní události světového významu, tzn. třeba vyhlášení americké nezávislosti nebo Velká francouzská revoluce.

Commander: Conquest of the Americas vyjde na podzim 2010, Magna Mundi až v roce 2011, obě určené samozřejmě jen pro platformu PC.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles