If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení dalšího dobrodružství Lary Croft

Originální projekt distribuovaný digitálně.

Crystal Dynamics dnes oznámili příchod dalšího dobrodružství uznávané archeoložky Lary Croft, které ponese trochu netradiční název - Lara Croft and The Guardian of Light. Název svým způsobem naznačující, že nejde o další pokračování v rámci zavedené série Tomb Raider…

Tvůrci přitom avizují, že jde o zcela nový projekt, který však dosud nemá stanovené cílové platformy. Generální manažer Crystal Dynamics - Darrell Gallagher, k tomu řekl: "Pro nás jde o skutečně vzrušující projekt, o zcela novou hru, která bude dosti odlišná od představ hráčů." Jinými slovy můžeme očekávat úplně jiný herní koncept, potažmo žánrové zaměření. Přičemž pro propagaci hry v Crystal Dynamics logicky využili dobře známého jména - Lara Croft, v evidentní snaze jej dále prodat, potažmo nastartovat novou herní sérii.

Lara Croft and The Guardian of Light se objeví na trhu závěrem roku 2010 a co je důležité, půjde o dobrodružství šířené digitální cestou (!), takže při logickém očekávání konzolových verzí tu rozhodně nelze vyhlížet "plnohodnotnou" hru. Více se o ní dozvíme na blížícím se GDC (9. března), prozatím zkuste aspoň hlídat oficiální stránku.

Comments