If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Divinity: Original Sin 2

Bude na Kickstarteru.

K oficiálnímu představení mělo dojít o něco později, ale kvůli úniku byli Larian Studios donuceni přiznat barvu už dnes. Ano, skutečně pracují vedle Enhanced Edition a konzolovek i na řádném druhém dílu úspěšného isometrického RPG Divinity: Original Sin (recenze).

Dvojka bude opět vybírat peníze od fanoušků na Kickstarteru a to od 26. srpna. Do té doby se budou sbírat ohlasy, jaké typy odměn byste si přáli, aby se to do kampaně dalo zakomponovat, např. konzolová verze, vývojářský dokument či džbánek na pivo.

"Dlouho jsme snili o určitém typu RPG, něčem větším, lepším a ještě více vtahujícím než původní Divinity: Original Sin. Nyní to je konečně na dosah, ale jen s vaší pomocí. Když jsme vytvářeli jedničku, naše komunita nám poskytla dvě věci: svobodu, abychom mohli udělat hru takovou, jakou chceme, a také rady, aby byla ještě vychytanější, než se původně plánovalo. Ohlasy od fanoušků nás posunuli tam, kam jsme to vůbec nečekali, a jsme za to všem velmi vděční," vysvětluje výrobce, proč opět bude shánět finance, když se přitom má za to, že by to ani nebylo potřeba, když na jedničce vydělal balík a když na ni tehdy vybral téměř milion dolarů (více obhajoby na blogu).

První hratelný prototyp Divinity 2 má být koncem srpna na výstavě PAX Prime k vyzkoušení pro kohokoli z veřejnosti.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments