If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení The Elder Scrolls Online: Summerset

UPDATE s více informacemi.

UPDATE - dolu přidána tisková zpráva s více informacemi i o délce, edicích a dárku za objednávku.

Původní článek 21.3. 22:00 - Poprvé v historii se dlouho zavřené hranice otevřou a cizinci budou smět vstoupit do Summersetu. Do nového rozšíření MMORPG The Elder Scrolls Online (Alza.cz), které dnes večer překvapivě oznámila Bethesda.

Vyjde pro PS4/X1 dne 5. června, zatímco na PC/Macovi bude Early Access už 21. května.

Navštívíte v něm nové oblasti, domov Vysokých Elfů, získáte další schopnosti, spojíte síly se starými přáteli, přidáte se k tajemnému Psijic Order a budete odhalovat konspiraci, která hrozí celému Tamrielu. Hlavní příběh naváže na ten ze základní hry a Clockwork City.

Chybět nemají nové zkoušky pro 12 hráčů (Cloudrest) ani skupinové PvE výzvy.

Podrobnosti o hlavním městě Alinor a dalších nových lokalitách na homepage, oznamovací filmeček a sestřih z hraní:

Kdo by si chtěl zahrát toto rozšíření už dnes, má šanci v questu z prologu v dočasné akci (Free Play Event) na všech platformách.

Tisková zpráva k oznámení

S potěšením představujeme The Elder Scrolls Online: Summerset, další kapitolu oceňovaného online RPG The Elder Scrolls Online (ESO) od společnosti ZeniMax Online Studios'. Toto nové dobrodružství zavede hráče a jejich přátele na ostrov zvaný Summerset Isle, který je domovem předků vznešených elfů. Summerset Isle je lokací, která se objevila ve hře The Elder Scrolls Online: Arena z roku 1994. Hráči také budou mít možnost prozkoumávat ostrov Artaeum, domov mysteriózního řádu Psijic Order.

Kapitola The Elder Scrolls Online: Summerset přináší obrovskou novou zónu, zcela nové skupiny magických kouzel, rozšířený craftovací systém umožňující výrobu šperků a samozřejmě pokračování epického příběhu ságy The Elder Scrolls Online. Kapitola Summerset rozšiřuje původní hru The Elder Scrolls Online o více jak 30 hodin dějové linky a další prémiový obsah a nabídne neuvěřitelné dobrodružství jak ESO veteránům, tak úplným nováčkům.

Pokračujte v epickém příběhu, který započal v roce 2015 s herním dodatkem Orsinium DLC a čelte deadrickému spiknutí, které hrozí zničit celý Tamriel. Na příkaz královny Ayrenn, která otevřela ostrov Summerset pro cizince, se hráči vydají na dobrodružství s cílem připojit se k nechvalně proslulému špehu jménem Razum-dar, setkat se s mocnými mudrci z věže Crystal Tower, a především bojovat za osud celého Tamrielu. Temné stíny povstávají a šíří se zvěsti o podivných zmizeních. Zkorumpovaný a zkažený vliv je blízko ke zničení společnosti Vznešených Elfů, zatímco se ve stínech formují deadričtí stoupenci.

Kromě standardní verze, která obsahuje základní hru The Elder Scrolls Online a dodatek Summerset, bude k dispozici u vybraných prodejců také sběratelská edice The Elder Scrolls Online: Summerset Collector´s Edition, která navíc nabídne exkluzivní digitální obsah (mount, outfit, atrefakt, mazlíček), 25 cm sošku deadrického prince jménem Mephala, tištěný deník špióna Razum-dar, mapu Summersetu, steelbook, předobjednávkový bonus a mount Nightmare Senche.

V případě, že si hru předobjednáte, získáte navíc bonus v podobě balíčku The Queen´s Bounty Pack, který obsahuje kostým Court of Bedlam, mazlíčka Pocket Salamander, mapu pokladu, Psijic Vault Crown Crate a experience svitky. The Elder Scrolls Online: Summerset vychází 5. 6. 2018 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. K dispozici bude také u vybraných partnerů exkluzivní sběratelská edice.

Comments