If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Elex 2

Detaily, obrázky, trailer.

Nejen Gothic remakem žijí THQ Nordic. Pro fanoušky oldschoolových akčních RPG připravují s Piranha Bytes pokračování postapokalyptického fantasy / sci-fi z roku 2017 (recenze).

Elex 2 se opět odehraje v otevřeném světě Magalan, který můžete prozkoumat prý s nevídanou svobodou. Tím se myslí jak jetpack pro rychlé přesuny po jeho obrovské, ručně vytvořené ploše s různými prostředími, tak uchopení epického příběhu ze směru, jaký vám vyhovuje.

Několik let po poražení Hybridu se na obloze zjevila další hrozba, která přišla s temnými silami a ohrožuje život na planetě. Abyste ochránili klidný život a svou rodinu, musíte v roli Jaxe přesvědčit frakce ke spojení se proti invazi a nalezení syna.

Jako v sérii Gothic či Risen budete mít interakce s NPC obyvateli živoucích vesnic, kteří si budou pamatovat, co jste provedli (morální volby) a dle toho adekvátně reagovat. Budou ochotni se přidat do vaší družiny na základě vašeho chování, ale také je můžete zabít, což ovlivní příběh.

Tvůrci slibují masivně vylepšený systém ovládání a plynulejší boje než minule.

Datum vydání zatím neznáme, zato víme, že půjde o cross-gen titul, tedy jak pro PC, PS5 a Xbox Series, tak i pro PS4 a X1. Na homepage je pár dodatečných artworků a obrázků.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments