If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Eurogamer Expo 2010

Veletrh pro hráče s navýšenou kapacitou.

Britský Eurogamer ohlašuje příchod v pořadí již třetího ročníku Eurogamer Expo, videoherní výstavy pořádané ve Velké Británii. Její načasování je v rozmezí 1. - 3. října 2010, místem konání se tentokráte stane pouze Londýn.

V rámci Eurogamer Expo se přitom budete moci podívat a eventuálně osahat současné, ale též budoucí herní hity, tedy i takové, které se objeví na trhu až v roce 2011. Dále zde střetnete známé tváře z videoherního byznysu, za připomenutí v tomhle kontextu stojí předchozí účast Davida Cagea, prezentujícího na úspěšném Eurogamer Expo 2009 svou adventuru Heavy Rain. Nebudou chybět ani další "překvapení", která budou v dostatečném předstihu vyjevena.

Naši britští kolegové očekávají velký zájem herní veřejnosti, pročež navýšily kapacitu akce a to až na 20 tisíc lidí. Uskuteční se totiž v rozlehlých výstavních prostorech Earls Court v centru Londýna. Další detaily o Eurogamer Expo 2010 se budou průběžně objevovat s příslibem, že do budoucna bychom se mohli dočkat zcela zásadního rozšíření záběru výstavy - co myslíte, může přijít den, kdy se Expo rozeběhne také v českých luzích a hájích?

Comments