If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení FIFA Street tiskovkou

První detaily o hře.

Jak už asi víte z přímého přenosu z EA konference, chystá se nový díl pouličního fotbalu FIFA Street. Má přesně napodobovat způsob, jakým se tato forma kopané hraje na ulicích celého světa.

„Toto je poprvé, kdy se náš úspěšný vývojový tým série FIFA pouští do simulátoru pouličního fotbalu. Vedle skvělého herní zážitku je naším cílem přinést v tomto žánru dosud nevídanou úroveň autenticity," uvedl Matt Bilbey z EA Sports. „FIFA Street osloví jak nové fanoušky hledající originální a zábavný fotbal, tak dlouholeté příznivce série FIFA, kteří ocení autentické zpracování pouličního fotbalu a vysokou kvalitu, známou z ostatních titulů série."

Srdcem hry bude nový herní engine FIFA a hlavní novinkou funkce s názvem Street Ball Control. FIFA Street nabídne pestrý arzenál revolučních stylů driblinku, triků a fint, které v rámci zápasů vyhecují souboje 1 na 1. Ať už si oblíbíte elegantní nadělování jesliček, jak se to dělá na ulicích Amsterdamu, nebo budete vyznávat spíše fyzický styl fotbalu s mnoha souboji o míč, který je typický pro Londýn, můžete se těšit na skvělé možnosti vedení míče a vysokou míru citlivosti ovládání, jaká v žádné jiné fotbalové videohře dosud nebyla k vidění. Pro obehrávání protihráčů můžete navíc vůbec poprvé využívat i výskoky, sofistikované narážečky, krátká rychlá přiťuknutí a více než 50 skvělých fint a triků.

První obrázek z nového FIFA Street.

Ve hře se postavíte po boku nebo tváří v tvář hvězdám nejslavnějších fotbalových klubů světa nebo skutečným hráčům pouliční kopané a budete si moci zahrát na více než 35 místech celé zeměkoule. Počínaje minizápasy 1 na 1 na parkovištích a konče prestižními futsalovými turnaji 5 na 5 na ulicích světových metropolí bude FIFA Street napodobovat nezaměnitelný styl pouličního fotbalu. Navíc přinese bohatou nabídku herních režimů, onlinových funkcí a prvků sociálních sítí, které budou představeny v následujících měsících.

FIFA Street bude propojena se službou EA SPORTS Football Club, takže od prvního doteku s míčem budou hráči moci přispívat k úspěchu svého oblíbeného klubu. Hra vyjde ve verzích pro PlayStation 3 i Xbox 360 počátkem roku 2012.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments