If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Gothic 4: Fall of Setarrif

Krabicový datadisk i za jiné postavy.

JoWood v noci oznámil první krabicový datadisk pro akční RPG Gothic 4: Arcania. Ponese podtitul Fall of Setarrif a vyjde příští rok pro PC, u nás od Comgadu opět v češtině.

Rozšíření by mělo navázat na příběh bezejmeného hrdiny, který bude znovu čelit démonovi vyhnanému z těla krále Robara III. Démon si tentokrát najde novou schránku v městě Setarrifu odříznutém od zbytku ostrova, odkud se začne šířit chaos a anarchie.

Proto král Robar III vyšle našeho hrdinu, aby se v Setarrifu pokusil zachránit královy přátele a spasil tuto část ostrova.

Fall of Setarrif nabídne rozličné regiony, nové questy, předměty, nepřátele a dungeony. Do datadisku si budete moci importovat svoji postavu z konce Gothicu 4 a znovu se tu setkáte také s některými postavami.

Poprvé v celé sérii také některé události zažijete z pohledu jiných postav, což asi znamená, že budete v některých chvílích hrát přímo za ně. Celkem by vám měl datadisk zabrat okolo deseti hodin.

Z nových lokací vás konkrétně čekají přepychová města, přímořské regiony, džungle nebo sopečné hory. To vše příští rok, kdy datadisk Fall of Setarrif (opět od vývojářů Dreamcatcher) vyjde pro PC.

Tagged With
About the Author

Levis

Contributor

Comments