If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Panzer Corps 2

S evolucí enginu.

Hardcore tahové strategie frčí, hlavně díky Paradoxu a digitální distribuci přes Steam. Z trhu, který v době krabicovek těžce skomíral, se pokusí svůj dílek ukousnout i Slitherine a studio Flash Back Games.

Jejich dnes odhalený projekt Panzer Corps 2, pojmenovaný opět dle německé tankové divize, nazývají pokračovatelem "otce moderního válčení". Vyjde v roce 2018 a zde je první teaser trailer:

Vzhledem k žánru docela překvapivě poběží na Unreal Engine 4, což má tvůrcům umožnit stovky vysoce propracovaných jednotek z druhé světové války. I dosud nevídaný smysl pro detaily a řadu vychytávek, které v předešlých pěti letech přídavků a modifikací pro jedničku prý nebyly možné.

"Přesun do plného 3D enginu považujeme za přirozenou evoluci, ale jinak jádro hro zůstane věrné svým kořenům. To znamená vzdání odkazu klasické hratelnosti zlatého věku strategií, jen vyladěné pro nové technologie, aby zlepšený zážitek oslovil novou generaci hráčů. Jinými slovy, chceme najít perfektní vybalancování mezi tradicí a inovacemi, jak po vizuální stránce, tak co do hratelnosti."

Více na homepage.

Comments