If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Park Beyond

Horské dráhy trochu jinak.

Vydavatel Bandai Namco si pořídil částečný podíl v německém studiu Limbic Entertainment, které stálo za posledními díly Heroesů pro UbiSoft či Tropico 6.

Společně dnes večer oznámili Park Beyond, což je nová strategická simulace zábavního parku, něco jako Rollercoaster Tycoon, Theme Park či Planet Coaster.

Vyjde v roce 2022 pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series - tady je trailer:

Zápletka je taková, že jste přijali role vizionáře ve společnosti zabývající se návrhem zábavních parků, které trpí malou návštěvností kvůli zastaralým atrakcím.

Máte proto popustit uzdu své představivosti a pomoci vybudovat parky, na které se nezapomene. Po ruce budete mít Blaize, která vše otestuje a dá vědět, jestli to je nuda nebo adrenalin.

Izzy je zase ředitelkou, která vám nastaví cíle pro jednotlivé parky a naučí vás, jak vybalancovat zábavu se ziskovostí. Pozor se však musí dávat na konkurenci, která nikdy nespí a může vám zavařit.

Proces zvaný Impossification dovolí navrhnout horské dráhy či jiné atrakce, aniž by je ovlivnila gravitace či fyzika. Půjde tady dokonce poslat hosty do vesmíru ve skutečné kosmické lodi.

Záležet si musíte dát i s doprovodnými obchůdky, dekorací či představeními, přičemž spokojenost návštěvníků změříte různými ukazateli, stejně jako nejpopulárnější místa na mapě vytíženosti v reálném času.

Zdejší sandboxový režim má potom poskytnout svobodu, aniž by to bylo složité na ovládání, ať už se pokoušíte o most, tunel skrz hory, útesy, jezera nebo závody pod vodopádem. A klidně můžete na danou atrakci sami nasednout a absolvovat ji, kolikrát chcete.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments