If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení prvního DLC ke Killzone 3

Půjde o MP mapy ze dvojky.

Killzone 3 vychází až 23. února, ale už víme, co bude obsahem prvního stahovatelného přídavku s názvem Retro Map Pack.

Jak už název napovídá, půjde o kompilaci starších a oblíbených map. Obě pochází z Killzone 2 a budou přepracovány, aby fungovaly s novými multiplayerovými módy ve trojce.

Konkrétně jde o mapy Salamun Market a Blood Gracht, které patřily v multiplayeru dvojky k vůbec nejoblíbenějším. Salamun Market je až pro 24 hráčů a jde o jednu z největších map v Killzone 2. Blood Gracht je maximálně pro 16 hráčů.

Retro Map Pack bude součástí drahé sběratelské Helghast edice hry, ve které bude kód ke stažení DLC na Playstation Network. U nás se Helghast edice hry nejspíš nebude prodávat (pokud ji nějaký obchod nedoveze), ale nebojte se - po vydání hry bude Retro Map Pack k dispozici také k samostatnému zakoupení. Jenom se ještě neví přesně kdy. A za kolik.

Killzone 3 jinak nabídne kromě singleplayerové kampaně ještě možnost kooperace v rámci stejného módu, ale pozor, jen lokálně. Koop přes online překvapivě není vůbec zahrnutý, jak reportuje jedna z prvních recenzí na IGN (8,5/10). Každopádně multiplayer nechybí, včetně nové možnosti hrát offline i proti AI řízeným botům. Hra pak podporuje jak Move ovladač, tak i zobrazení ve 3D. V současnosti již probíhá veřejná MP beta, jejíhož klienta si můžete do své PS3 zdarma stáhnout z PSN.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments