If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení RTS Farthest Frontier od tvůrců Grim Dawn

Poleze do zelí Kingdom Come i Farming Simulatoru.

Do divočiny až na samotný okraj světa vás pošle nová real-time strategie Farthest Frontier od tvůrců Grim Dawn z Crate Entertainment.

Budete tam těžit různé suroviny, lovit, rybařit a farmařit, abyste přežili a případně dokázali něco vyrobit, obchodovat a vybavit tím své obyvatele, které čeká boj s vnějšími hrozbami. Jinak se má simulovat jejich život v reálném čase, čili budou chodit do práce, přesouvat se, spát atd.

Tak jako třeba v Settlerech samozřejmě budete i budovat obydlí, posunovat se na čím dál lepší dostupnou úroveň, což pomůže v obraně před nájezdníky.

Debutový trailer:

Součástí má být i režim pro pacifisty, kde žádné bitky nebudou a vše se točí jen okolo ekonomiky či budování čím dál většího města.

Konkurovat chce Farthest Frontier i trochu Farming Simulatoru díky pěstování vybraných plodin - včetně jejich podrobnému přizpůsobení, aby se udržela úrodnost půdy, nebyla moc vysušená či vlhká, zabránilo se nemocem, vyhodily se z políček kameny atd.

Plánuje se, že hra vstoupí na Steamu do Early Access později v letošním roce a zůstane v něm po 4 až 8 měsíců, než se překlopí do finálky.

Tato verze má nabídnout základní herní mechanismy a systémy, společně s deseti hodinami hraní.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments