If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení shora viděných závodů WRC Powerslide

Arkádovější odbočka rally s licencí + obrázky.

Když už máme hotový ten engine, modely aut i grafiku prostředí z podzimního WRC 3, proč to vlastně všechno malinko nerecyklovat v podobné hře, jen z jiného pohledu kamery a pro mírně odlišné publikum? Něco takového si asi řekli Italové ze studia Milestone a nápad na nově oznámené závody byl na světě.

WRC Powerslide vyjdou už začátkem tohoto roku digitální distribucí na PlayStation Network a Xbox Live (PC verze nebude). Kamera se v této odbočce série oddálí do výšky, tak jako v Motorstorm RC nebo Wrecked. K Micro Machines nebo Mashed to podle obrázků přirovnat nejde, protože tak shora tu dění sledovat nebudete.

Hra opět využije oficiální licenci WRC (53 posádek a 41 týmů), ale bude laděna o něco arkádověji, což dokládá i přítomnost speciálních powerupů pro krátkodobé zrychlení nebo sabotáž protivníka. K tomuto účelu bude upravena fyzika a hra má být celkově barevnější než WRC 3.

V singleplayeru i multiplayeru (režimy Quick Race, WRC Tournaments a Multiplayer Quick Race) si vyberete vůz z několika tříd (WRC Class, 2 a 3) a tuctu modelů, abyste vyrazili na některou z osmi rally rozprostřených do čtyřiadvaceti erzet. Oproti standardnímu rally zde budou zápolit čtyři auta přímo vedle sebe, přičemž do každého z nich se může vtělit váš kamarád.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles