If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Sins of a Solar Empire Rebellion

Dvě frakce a vylepšená grafika.

Vývojářské studio Ironclad Games dnes oznámilo práci na další hře z populární série Sins of a Solar Empire.

Název bude mít Sins of a Solar Empire: Rebellion, a ačkoliv půjde de facto o datadisk k původní hře z roku 2008, bude fungovat i samostatně.

Největší změnou oproti původní hře bude existence dvou různých frakcí, které bude mít možnost hráč ovládat - Loajalisté a Rebelové. Každá z těchto frakcí bude mít odlišný grafický styl a technologické stromy. Za každou prostě bude hra trochu jiná.

Samozřejmostí je, že v Rebellion budou nové lodě včetně opravdu obrovských raket typu Titan. Podle Brada Wardella, šéfa vydavatele Stardock, jsou to něco jako Super Star Destroyery ve Hvězdných válkách.

V Rebellionu ale zase nebude žádná kampaň pro jednoho hráče, což je něco, co hráči chtějí už od první hry, ale zatím se toho nedočkají. Podle Wardella o přidání singeplayerové části hry hodně přemýšleli, ale nakonec z toho nápadu sešlo.

Brad Wardell také tvrdí, že výrazného vylepšení se dočká grafický kabát, ačkoliv hra poběží stále na stejném enginu jako původní hra z roku 2008 - vylepšeno bude zejména podání světla, podpora větších map a částicové efekty.

Původní plán byl vydat Sins of a Solar Empire: Rebellion na konci roku 2010, ale vývojáři ani distributor nechtějí nic uspěchat. Stejně jako v případě dalších her od vydavatele Stardock budou mít hráči, kteří si hru předobjednají, přístup do betatestování. Také majitelé původní hry budou mít na Rebellion slevu.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments