If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Sins of a Solar Empire Rebellion

Dvě frakce a vylepšená grafika.

Vývojářské studio Ironclad Games dnes oznámilo práci na další hře z populární série Sins of a Solar Empire.

Název bude mít Sins of a Solar Empire: Rebellion, a ačkoliv půjde de facto o datadisk k původní hře z roku 2008, bude fungovat i samostatně.

Největší změnou oproti původní hře bude existence dvou různých frakcí, které bude mít možnost hráč ovládat - Loajalisté a Rebelové. Každá z těchto frakcí bude mít odlišný grafický styl a technologické stromy. Za každou prostě bude hra trochu jiná.

Samozřejmostí je, že v Rebellion budou nové lodě včetně opravdu obrovských raket typu Titan. Podle Brada Wardella, šéfa vydavatele Stardock, jsou to něco jako Super Star Destroyery ve Hvězdných válkách.

V Rebellionu ale zase nebude žádná kampaň pro jednoho hráče, což je něco, co hráči chtějí už od první hry, ale zatím se toho nedočkají. Podle Wardella o přidání singeplayerové části hry hodně přemýšleli, ale nakonec z toho nápadu sešlo.

Brad Wardell také tvrdí, že výrazného vylepšení se dočká grafický kabát, ačkoliv hra poběží stále na stejném enginu jako původní hra z roku 2008 - vylepšeno bude zejména podání světla, podpora větších map a částicové efekty.

Původní plán byl vydat Sins of a Solar Empire: Rebellion na konci roku 2010, ale vývojáři ani distributor nechtějí nic uspěchat. Stejně jako v případě dalších her od vydavatele Stardock budou mít hráči, kteří si hru předobjednají, přístup do betatestování. Také majitelé původní hry budou mít na Rebellion slevu.

Comments