If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Strange Brigade, nadpřirozena ve 30. letech

Od tvůrců Sniper Elite.

Vypadá to jako Sniper Elite, ale není to Sniper Elite (Alza.cz), které se snažilo být historicky autentické, kdežto tohle výskytem nadpřirozených prvků spíš připomíná Zombie Army Trilogy.

Do odlehlých koutů britského impéria a zapomenutých civilizací v době okolo roku 1930 vás zavede nově oznámená (včera vábená) hra Strange Brigade od studia Rebellion. Vyjde prý "brzy" pro PC, PS4 a X1 - debutový retro trailer rozhodně zaujme:

Půjde o third-person kooperativní střílečku pro jednoho až čtyři hráče, kteří budou prozkoumávat pradávné kobky a tajemství zla, jaké ještě předtím lidské oko nespatřilo. Každá postava má mít unikátní schopnosti a zbraně.

Představte si takového dobyvatele Indiana Jonese (či Nathana Draka z Uncharted?), který nejprve provede parašutistický výsadek ze vzducholodě. Vyzbrojen pouze dobovými obyčejnými puškami, oblečen do obyčejných džínsů a s indiánsky pomalovanou tváří se postaví armádě kostlivců, mumií, nemrtvých a fantasy monster (řízených oživenou egyptskou královnou). Ta svou silou rozrážejí dveře a leckdy jsou vyšší než nedaleký kopec...

Strange Brigade si zjevně na nic nehraje a je uchopeno satiricky, což by měla být velká zábava - níže první screenshoty, více na E3.

Comments