If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Settlers 7: Paths to Kingdom

Sedmý díl v detailech, obrázcích a traileru.

Co víc si přát do chladných, krajně podzimních zářijových nocí, než zcela nečekané oznámení ze série tak proslulé, jako je taktická strategie Settlers?

Její tvůrci z Blue Byte, kteří za sebou mají čerstvě i práci na Anno 1404: Dawn of Discovery, totiž dnes nad ránem pod záštitou UbiSoftu oznámili v pořadí již sedmý díl téhle veleúspěšné série s podtitulem The Settlers 7: Paths to a Kingdom.

Ten bude určen výhradně pro platformu PC a vyjde již na jaře 2010.

Jako obvykle od něj můžete čekat pečlivou správu jednotlivých osídlení a produkci nebo nově také zaopatření transportních cest svých vojsk.

Autoři v debutovém traileru zdůrazňují celkem tři cesty k vítězství, tedy konkrétně tu vojenskou, vědeckou, nebo obchodní.

Takhle to kdysi vypadalo i v Praze. Dnes je tam Billa.

Vliv na to má mít zbrusu nový bodový systém, který vás podle všeho bude odměňovat dle toho, jak si v jednotlivých odvětvích povedete.

The Settlers 7 budou postavené na novém grafickém enginu a upraveném modelu umělé inteligence, nově střídající až na dvanáct různých profilů a strategií.

O konkrétních lokacích ze sedmičky se autoři nezmiňují, byť z prvních obrázků je patrné, že hra se bude opět odehrávat v mírně fantasy středověkém světě.

Těšit se lze také na několik multiplayerových módů, hráčské žebříčky online a pozdější podporu stažitelného obsahu. Více informací se vám snad podaří vyčíst z debutového traileru ze hry.

Comments