If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Two Worlds 3, dvojka s novým enginem a DLC

Bude ale až za tři roky.

Vývojáři TopWare Interactive oznámili, že pracují na Two Worlds 3. K oznámení došlo na jejich Facebooku a není to jediná zajímavá zpráva. Také řekli, že Two Worlds 2 bude předěláno do nového enginu a dočká se stahovatelných přídavků.

TopWare říkají, že fanoušci si na Two Worlds 3 ještě nějakou dobu počkají, protože zatím jsou ve fázi konceptu. Vývoj by měl trvat zhruba 36 měsíců a bližší informace oznámí později.

Oprášit ale mezitím budou moci Two Worlds 2. Předělání hry do nového enginu nejenže položí základy pro trojku, ale umožní také vydat nové DLC. Přídavky budou obsahovat osm nových multiplayerových map a dva singeplayerové přídavky s názvy Call of the Tenebrae a Shattered Embrace.

Call of Tenebrae má vyjít ve druhém čtvrtletí 2016 a pojednává o hrdinově návratu do Antalooru, kde se stane svědkem šokující vraždy DarPha. Zabijáci jsou zatím neviděný kmen krysám podobných potvor známých pouze jako The Chosen. Chtějí zničit lidstvo a vy je musíte zastavit.

Nový engine umožní vidět Antaloor tak, jak jste ho ještě neviděli, protože poskytne "novou úroveň detailů". K dispozici bude také na Linux a SteamOS.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments