If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Whore of the Orient od tvůrců L.A. Noire

Až pro příští konzole + první obrázek.

Mysleli jste si, že po provalení nezaplacených přesčasů a nezáviděnihodných pracovních podmínek to australské studio Team Bondi raději zabalí? Omyl, firma podepsaná pod L.A. Noire to nevzdává, byť tam z původních zaměstnanců skoro nikdo nezbyl a hledá proto posily na všemožné pozice. Dnes blíže představila svůj nový projekt Whore of the Orient, o němž se mlhavě vědělo, ale nebylo to tehdy nic jistého. Nyní už ano.

Hra o lehké slečně Orientu vyjde až pro příští generaci konzolí a také na PC. Jejím vydavatelem by měli být Warner Bros, což je rovněž novinka. Jako důkaz, že hra skutečně existuje, jsme dokonce dostali první obrázek.

Whore of the Orient vás vezme do Šanghaje roku 1936, zkorumpovaného a dekadentního města. Jeden z údajně největších ještě neodvyprávěných příběhů 20. století, jak ho nazval zakladatel tvůrců Brendan McNamara, se točí okolo čínského vlastenectví.

V asijské zemi to totiž vře - na jedné straně se vojska strany Kuomintang snaží potlačit rozšiřování komunismu, zatímco skupina západních policejních se pokouší udržet mír. Zatím není jasné, za koho budete hrát.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments