If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Just Cause 3, běžné hry za plnou cenu

První info i oficiální ukázky + update.

Páteční mlžení tvůrců mělo pádný důvod. Domluvili se totiž s Game Informerem na odhalení hry v jejich novém čísle, jehož obálka byla dnes v podvečer zveřejněna a nemá tak daleko Sunset Overdrive.

Just Cause 3 popisuje jako "nové pískoviště chaosu a destrukce, které se ještě nikdy nehrálo tak dobře". Druhého dílu s prodlouženou životností díky zájmu YouTuberů a blbnutí s fyzikou se nakonec prodalo 6 milionů kusů.

Trojka má vyjít pro PC, PS4 a X1 někdy v roce 2015. Zakládat si má znovu na šílených herních mechanismech, které prý "balancují mezi zábavou a stupiditou".

Redaktoři časopisu prý hráli několik hodin, během nichž prý narazili na výrazně vylepšený seskok s padákem i vystřelovací hák. Jinak opět byli terorizováni šíleným diktátorem, bránili základny i si zalétali s novým oblečkem.

Update - Game Informer v článku tvrdí, že nic z toho, co viděl, nenasvědčovalo použití Free-2-Play modelu. Zástupce vydavatele Square Enix mu později ještě oficiálně potvrdil: "Just Cause 3 není F2P, jde o standardní produkt za plnou cenu pro PC, X1 a PS4." Ani toto tvrzení ale nevylučuje, že by se v mulťáku se mikrotransakce za skutečné peníze nemohly objevit, např. jako alternativní financování provozu serverů.

Hlavním hrdinou se nakonec stane starý známý Rico Rodriguez, ač mu muž z obálky není moc podobný. A veškeré běsnění se bude odehrávat na fiktivním souostroví v Tichomoří, tedy nikoli na Kostarice, jak naznačoval starší trip-report.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments