If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První sestřih z hraní F1 2020 a španělská časovka

UPDATE.

UPDATE - Codemasters ještě přinesli první sestřih z opakovaček přímo v enginu hry F1 2020 či záběry ze zajíždění do boxů:

Původní zpráva 11.5. - Řekněte s námi „Hola España!", protože vyrážíme na ohnivý Circuit de Barcelona-Catalunya, kde nás čeká ten nejžhavější závod z chystané hry F1 2020 (oznámení). Usedněte spolu s Carlosem Sainzem do jeho McLarenu a užijte si klasickou rychlostní trať v jeho MCL35 před víkendovou španělskou virtuální Grand Prix.

Ti bystří z vás, kteří už na této trati závodili v předchozích hrách, si v druhém videu všimnou mírných změn ve vyvýšení mezi 13 a 14 a obzvláštní péče se dočkal i finální sektor. Zatímco závodní akce na okruhu Circuit de Barcelona-Catalunya byla odložena, v rámci španělské virtuální Grand Prix, která se koná tuto neděli 10. května, se sešla hvězdná soupiska.

F1 2020 vyjde v pátek 10. července 2020 (F1 2020 Michael Schumacher Deluxe Edition už 7. července 2020) na PlayStation 4, Xbox One, Windows PC (DVD a na službě Steam) a na Google Stadia.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments